a

Hakkımızda

Balin inşaat faaliyetlerine 1969 ‘da Balcıoğlu inşaat olarak kat karşılığı konut ve işyeri inşa ederek başlamıştır. İstanbul’un çeşitli semtlerinde 1995 yılına kadar faaliyet gösterdikten sonra 1995’te Balin inş.taah.san.ve dış tic.ltd.şti’ni kurarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurulduğu günden beri her müşterisinin beğenisini ve duasını alarak sektörde prestij sahibi ve marka olma yolunda önemli ölçüde mesafe almıştır . İnşaatta ve iç mimaride ihtiyaç duyulan müşteri beğenisini kazanmış marka ürünleri bayiliklerini alarak kendi bünyesinde açmış olduğu mağazalarında satan ve bünyesindeki uzman kadrosuyla projelendirerek montajını yapmaktadır. Balin inşaat sürekli kendini yeniliyerek çağın teknolojisine uygun alt yapı çalışmalarınıda aksatmadan devam ettirmektedir.İnşaat imalatından ve ürün yelpazesinden yararlanarak iç mimari dekorasyon sektöründede iddiasını sürdürmektedir.

​Şirketimiz arsa satın alarak veya kat karşılığı inşaat ve kentsel dönüşüm sektöründe faaliyet göstermenin yanında toplu işlerde (mutfak ve banyo dolabı, pimapen, iç kapı, parke, çelikkapı, ankastre ürünler vb.) Barter, (daire,işyeri,arsa,araba karşılığı) sistemiyle müşterisinin finans sorununuda kolaylaştırmaktadır.

Twitter feed

It seems that you haven't connected with your Twitter account